Njoftim riorientimi
 Faqja e mėparshme po ju dėrgon nė http://www.kerkojpune.gov.al/bashkia-shijak-pergjegjes-ne-sektorin-e-taksave-dhe-tarifave-vendore/ .

 Nėse nuk doni ta vizitoni kėtė faqe, ju mund tė riktheheni nė faqen e mėparshme .